Ankieta dotycząca opracowania Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Wilga

Szanowni Państwo


Gmina Wilga przystąpiła do opracowania Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy. W związku z tym prowadzimy szerokie konsultacje społeczne, które pozwolą nam poznać Pani/Pana potrzeby w zakresie zagospodarowania terenu gminy.


Celem ankiety jest poznanie Pana/Pani opinii, pomysłów i uwag jak ma wyglądać nasza gmina.


Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki posłużą jedynie do opracowania ww dokumentu.


Jest to kolejna z form konsultacji, którą proponujemy. Wcześniej mieli Państwo możliwość uczestniczenia w warsztatach konsultacyjnych i przyszłościowych. Wnioski złożone podczas tych spotkań zostały przekazane projektantom. Podobnie stanie się z wnioskami z ankiety.


Z góry dziękuję za czas, który Państwo poświęcili na wypełnienie ankiety i zapraszam do dalszych konsultacji


Wójt Gminy Wilga1. Czy Pana/Pani zdaniem szansą dla rozwoju gospodarczego Gminy Wilga powinna być turystyka i rekreacja?
2. Jak ocenia Pan/Pani istniejącą bazę usług turystycznych (głównie sezonowych)?
3. Jakie miejsca w Wildze uważa Pan/Pani za najbardziej ciekawe i atrakcyjne, co pokazałby/pokazałaby Pan/Pani turyście? Proszę wymienić
4. Czy na terenie Ośrodku Turystyczno - Wypoczynkowego Wilga powinny być lokalizowane ośrodki wczasowe lub domy opieki dla osób starszych?
5. Czy Pana/Pani zdaniem dla wzmocnienia rozwoju gospodarczego Gminy powinny być wyznaczone w Studium nowe tereny pod działalność gospodarczą?
Jeżeli odpowiedział/ła Pan/Pani Tak to proszę wskazać:
6. Jakie zdaniem Pana/Pani inwestycje są najbardziej potrzebne w gminie Wilga? (Uwaga: można wybrać maksymalnie 3 odpowiedzi)

BiP
Wydarzenia

  Luty 2018  
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        


Urząd Gminy Wilga 2010  |   Kontakt