Rada Gminy
21 sierpnia 2019

XV SESJA RADY GMINY WILGA

...

18 lipca 2019

XIV Sesja Rady Gminy Wilga

...

8 lipca 2019

XIII Sesja Rady Gminy Wilga

...

6 czerwca 2019

XI Sesja Rady Gminy Wilga

...

23 maja 2019

Odwołany dyżur 24 maja 2019 r.

W dniu 24 maja 2019 r. dyżur Przewodniczącej Rady Gminy Wilga – Pani Agnieszki Nagadowskiej jest odwołany. Przepraszamy...

9 maja 2019

X Sesja Rady Gminy Wilga

...

14 lutego 2019

Zmiana godziny dyżuru

W dniu 15 lutego 2019 r. Przewodnicząca Rady Gminy Wilga – Pani Agnieszka Nagadowska będzie przyjmowała interesantów w godzinach 13:00-14:00....

2 lutego 2019

Informacja

W dniu 4 stycznia 2019 r. Przewodnicząca Rady Gminy Wilga – Pani Agnieszka Nagadowska nie będzie przyjmowała interesantów....

7 grudnia 2018

Zawiadomienie

III Sesja Rady Gminy Wilga...

13 września 2018

Życzenia Dożynkowe

Z okazji Dożynek Parafialno-Gminnych w Mariańskim Porzeczu Prezes Rady Ministrów, Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Wicemarszałek Senatu Rzeczpospolitej Polskiej przesłali mieszkańcom gminy Wilga Życzenia. ...

Pokaż wszystkie wpisy
19 lipca 2019

Rada Gminy Wilga VIII kadencji 2018 – 2023

1. Przewodnicząca Rady Gminy – Pani Agnieszka Nagadowska
2. Wiceprzewodniczący Rady Gminy – Pan Radosław Budyta
3. Pani Ewa Gajownik
3. Pan Piotr Garbaczewski
4. Pan Rafał Jaworski
5. Pan Marek Konarzewski
6. Pani Elżbieta Kowalczyk
7. Pani Katarzyna Kowalska
8. Pani Janina Lenarcik
10. Pani Monika Ochnia
11.Pan Rafał Szydłowski
12. Pan Grzegorz Traczyk
13. Pan Paweł Witak
14. Pani Ewa Wojciechowska
15. Pan Marek Wojtalewicz

I. Komisja Rewizyjna
1) Pani Ewa Mariola Gajownik – przewodniczący
2) Pani Ewa Teresa Wojciechowska – członek
3) Pani Monika Ochnia – członek

II.Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego
1) Pan Radosław Budyta – Przewodniczący
2) Pani Ewa Gajownik
3) Pan Piotr Garbaczewski
4) Pan Rafał Jaworski
5) Pan Marek Konarzewski
6) Pani Elżbieta Kowalczyk
7) Pani Katarzyna Kowalska
8) Pani Janina Lenarcik
9) Pani Agnieszka Nagadowska
10) Pani Monika Ochnia
11) Pan Rafał Szydłowski
12) Pan Grzegorz Traczyk
13) Pan Paweł Witak
14) Pani Ewa Wojciechowska
15) Pan Marek Wojtalewicz – Wiceprzewodniczący

III. Komisja ds. Samorządu Prawa i Porządku publicznego oraz Ochrony Środowiska
1) Pan Radosław Budyta
2) Pani Ewa Gajownik
3) Pan Piotr Garbaczewski
4) Pan Rafał Jaworski – Przewodniczący
5) Pan Marek Konarzewski
6) Pani Elżbieta Kowalczyk
7) Pani Katarzyna Kowalska
8) Pani Agnieszka Nagadowska
9) Pani Monika Ochnia
10) Pan Rafał Szydłowski
11) Pan Grzegorz Traczyk – Wiceprzewodniczący
12) Pan Paweł Witak
13) Pani Ewa Wojciechowska
14) Pan Marek Wojtalewicz
15) Pani Janina Lenarcik



IV. Komisja ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia, Opieki Społecznej, Sportu i Turystyki
1) Pan Radosław Budyta
2) Pani Ewa Gajownik
3) Pan Rafał Jaworski
4) Pani Elżbieta Kowalczyk – Przewodnicząca
5) Pani Janina Lenarcik
6) Pani Agnieszka Nagadowska
7) Pani Monika Ochnia -Wiceprzewodnicząca
8) Pan Rafał Szydłowski
9) Pan Grzegorz Traczyk
10) Pan Paweł Witak
11) Pani Ewa Wojciechowska
12) Pan Marek Wojtalewicz
13) Pani Katarzyna Kowalska

V. Komisja d/s Skarg, Wniosków i Petycji
1) Pan Rafał Szydłowski – przewodniczący
2) Pani Elżbieta Kowalczyk – zastępca przewodniczącego
3) Pan Grzegorz Traczyk – członek
4) Pani Katarzyna Kowalska – członek
5) Pan Rafał Jaworski – członek