Rada Gminy
5 października 2020

Dyżur Przewodniczącej Rady

Informujemy, że od 12 października 2020 roku Przewodnicząca Rady Gminy Wilga Pani Agnieszka Nagadowska przyjmuje interesantów w poniedziałki w godzinach 14:00 – 15:00. Istnieje możliwość wcześniejszego umówienia się na spotkanie pod nr telefonu 25 685...

11 września 2020

Nowy dzień Dyżuru Przewodniczącej Rady Gminy Wilga

Informujemy, że od 14 września 2020 roku Przewodnicząca Rady Gminy Wilga Pani Agnieszka Nagadowska przyjmuje interesantów w poniedziałki w godzinach 15:00 – 16:00. Istnieje możliwość wcześniejszego umówienia się na spotkanie pod nr telefonu 25 685...

4 września 2020

Zmiana godzin Dyżuru Przewodniczącej Rady Gminy Wilga

Informujemy, że od 7 września 2020 roku Przewodnicząca Rady Gminy Wilga Pani Agnieszka Nagadowska przyjmuje interesantów w środy w godzinach 14:00 – 15:00. Istnieje możliwość wcześniejszego umówienia się na spotkanie pod nr telefonu 25 685...

20 sierpnia 2020

Debata nad Raportem o stanie Gminy Wilga za 2019 rok

XXVII SESJA RADY GMINY WILGA, odbędzie się 25 sierpnia 2020 r. o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Wildze. Zgodnie z art.28aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz....

18 sierpnia 2020

XXVII Sesja Rady Gminy Wilga

...

3 sierpnia 2020

Informacja – Dyżury Przewodniczącej Rady Gminy Wilga

W dniach 3-7 sierpnia 2020 r. wszystkie dyżury PRZEWODNICZĄCEJ Rady Gminy Wilga Pani Agnieszki Nagadowskiej są odwołane....

17 lipca 2020

XXVI Sesja Rady Gminy Wilga

...

18 czerwca 2020

XXIV Sesja Rady Gminy Wilga

Przewodnicząca Rady Gminy Wilga, zawiadamia o posiedzeniu XXIV Sesji Rady Gminy Wilga, które odbędzie się 25 czerwca 2020 roku o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wilga. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną zalecamy...

Pokaż wszystkie wpisy
19 lipca 2019

Rada Gminy Wilga VIII kadencji 2018 – 2023

1. Przewodnicząca Rady Gminy – Pani Agnieszka Nagadowska
2. Wiceprzewodniczący Rady Gminy – Pan Radosław Budyta
3. Pani Ewa Gajownik
3. Pan Piotr Garbaczewski
4. Pan Rafał Jaworski
5. Pan Marek Konarzewski
6. Pani Elżbieta Kowalczyk
7. Pani Katarzyna Kowalska
8. Pani Janina Lenarcik
10. Pani Monika Ochnia
11.Pan Rafał Szydłowski
12. Pan Grzegorz Traczyk
13. Pan Paweł Witak
14. Pani Ewa Wojciechowska
15. Pan Marek Wojtalewicz

I. Komisja Rewizyjna
1) Pani Ewa Mariola Gajownik – przewodniczący
2) Pani Ewa Teresa Wojciechowska – członek
3) Pani Monika Ochnia – członek

II.Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego
1) Pan Radosław Budyta – Przewodniczący
2) Pani Ewa Gajownik
3) Pan Piotr Garbaczewski
4) Pan Rafał Jaworski
5) Pan Marek Konarzewski
6) Pani Elżbieta Kowalczyk
7) Pani Katarzyna Kowalska
8) Pani Janina Lenarcik
9) Pani Agnieszka Nagadowska
10) Pani Monika Ochnia
11) Pan Rafał Szydłowski
12) Pan Grzegorz Traczyk
13) Pan Paweł Witak
14) Pani Ewa Wojciechowska
15) Pan Marek Wojtalewicz – Wiceprzewodniczący

III. Komisja ds. Samorządu Prawa i Porządku publicznego oraz Ochrony Środowiska
1) Pan Radosław Budyta
2) Pani Ewa Gajownik
3) Pan Piotr Garbaczewski
4) Pan Rafał Jaworski – Przewodniczący
5) Pan Marek Konarzewski
6) Pani Elżbieta Kowalczyk
7) Pani Katarzyna Kowalska
8) Pani Agnieszka Nagadowska
9) Pani Monika Ochnia
10) Pan Rafał Szydłowski
11) Pan Grzegorz Traczyk – Wiceprzewodniczący
12) Pan Paweł Witak
13) Pani Ewa Wojciechowska
14) Pan Marek Wojtalewicz
15) Pani Janina Lenarcik



IV. Komisja ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia, Opieki Społecznej, Sportu i Turystyki
1) Pan Radosław Budyta
2) Pani Ewa Gajownik
3) Pan Rafał Jaworski
4) Pani Elżbieta Kowalczyk – Przewodnicząca
5) Pani Janina Lenarcik
6) Pani Agnieszka Nagadowska
7) Pani Monika Ochnia -Wiceprzewodnicząca
8) Pan Rafał Szydłowski
9) Pan Grzegorz Traczyk
10) Pan Paweł Witak
11) Pani Ewa Wojciechowska
12) Pan Marek Wojtalewicz
13) Pani Katarzyna Kowalska

V. Komisja d/s Skarg, Wniosków i Petycji
1) Pan Rafał Szydłowski – przewodniczący
2) Pani Elżbieta Kowalczyk – zastępca przewodniczącego
3) Pan Grzegorz Traczyk – członek
4) Pani Katarzyna Kowalska – członek
5) Pan Rafał Jaworski – członek